Wyślij wiadomość

Gość: WooW

Co prawda byłam u Was w kościółku przejazdem , ale podziwiam! Można podziwiać tak cudownie i misternie wykonany grób Pański , jeszcze pusty ,ale już jest.

Kościół piękny , dopieszczony , aż chce się wracać.

czwartek, 17 kwiecień 2014
Redaktorzy strony.

Drogi nam Gościu WooW, dziękujemy za wpis na naszej stronie.Dziękujemy za te pełne życzliwości słowa. Prosimy wracać do naszego kościółka.Pozdrawiamy i życzymy wielu łask od Zmartwychwstałego Pana.

piątek, 18 kwiecień 2014
Ks. Kazimierz Dadej SCJ: Gratulacje

Zobaczyłem zdjęcia z konkursu palm i serdecznie gratuluję. Po pierwsze, że ta piękna tradycja jest u Was podtrzymywana a po drugie za tak pięknie przygotowane palmy. Trzeba włożyć trochę pracy, by powstały tak piękne kompozycje. Wszystkie były zwycięskie niezależnie od miejsca. Najważniejsze i już wygrane jest wykonanie palmy. Niech ta tradycja nigdy nie zaginie. Gratulacje dla Ks. Proboszcza i wszystkich, którzy troszczą się , by ta tradycja trwała. A na Święta Zmartwychwstania  wiele Błogosławieństwa od Tego, Który Wiecznie Żyje, bo Miłości nie można zabić Ona zawsze Zmartwychwstaje

wtorek, 15 kwiecień 2014
Ks. Kazimierz Dadej SCJ: Podziekowanie

Serdeczne podziękowanie dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych, których mogłem spotkać podczas rekolekcji. Szczególnie wszystkich chorych i starszych dzielnie znoszących cierpienie. Były to piękne chwile kiedy Bóg mocna rozdaje swoją miłość. Szczególne podziękowanie dla ks. Proboszcza Rolanda za zaproszenie i jak zwykle niezwykłą gościnność. Niech Wam Zmartwychwstały daje siłę do dobrego życia. I wielkich wrażeń podczas konkursu Palm.

piątek, 28 marzec 2014
Tomasz Podmokły: Pozdrowienia.

Serdeczne pozdrowienia dla ks.Rolanda ,wielu łask Bożych i wytrwałości w niesieniu posługi Kapłańskiej,przesyła uczeń z Dobczyc. Proszę o modlitwę za mnie,żonę i dzieci.

piątek, 10 styczeń 2014
Redaktorzy strony.

Panie Tomaszu, Ksiądz Proboszcz dziękuje za pamięć i życzenia. Obejmuje Pana i rodzinę modlitwą i posyła najlepsze życzenia.

niedziela, 23 luty 2014
Gość z Krakowa.: Młodzież i ich działalność :

Historia parafii bardzo interesująca , galeria niezwykle bogata,

ale jak dla Mnie na pierwszy plan wysówa się młodzież , która jak widać całe serce , czas wkłada w budowę tak pięknej organizacji. Niech słowa Jana Pawła II wzmacniają ich w tych działaniach i prowadzą przez wszystkie ścieżki życia.

Szczęść Boże.

Pozdrownienia z Krakowa

piątek, 06 grudzień 2013
Redaktorzy strony.

Drogi Gościu z Krakowa dziękujemy za pozdrowienia i bardzo miły wpis na naszej stronie. Dodaje skrzydeł do podejmowania nowych wyzwań. Przesyłam życzenia - dobra i radości na każdy dzień.

środa, 25 grudzień 2013
Gość: Pozdrowienia

Ładna strona, ciekawa historia parafii, no i te... opowieści dla ducha. Przesyłam serdeczne pozdrowienia z Wrocławia.

poniedziałek, 02 wrzesień 2013
Redaktorzy strony.

Dziękujemy za pozdrowienia z Wrocławia, a szczególnie za te bardzo miłe słowa o naszej stronie - dają wiele radości. Posyłamy Anioły z pozdrowieniami i życzymy wiele dobra.

niedziela, 15 wrzesień 2013
Piotr Golonka: Gratulacje

Dzień Dobry,

Gratuluję tak wspaniałej strony. Szczególnie podobała mi się zakładka z historią parafii oraz z kapliczkami. Nie myślałem ,że ich tak dużo jest w Bieńkówce.Wybudowane przed laty przez  pobożnych i zacnych parafian są świadectwem naszej wiary.

Pozdrowienia  z sąsiedniej parafii.

Piotr Golonka ,Harbutowice.

środa, 06 luty 2013
Redaktorzy strony.

Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa dotyczące naszej  parafialnej strony.Pozdrawiamy i życzymy wszelkiego dobra  i radości na każdy dzień.

piątek, 15 luty 2013