Rzymskokatolicka Parafia P.W. Przenajświętszej Trójcy

W Bieńkówce

Dorobek muzyczny Grupy Apostolskiej

Get Adobe Flash player

DUSZPASTERZE

Kapłani pracujący w naszej parafii:

kapelani , administratorzy i proboszczowie :

  1. Jakub Chrzanowski (1797 - 1803 )
  2. Placyd Parczewski ( 1803 - 1804 )
  3. Maciej Chyliński ( 1804 - 1806 )
  4. Melchior Czapkiewicz ( 1806 - 1809 )
  5. Romuald Skoczniowski ( 1809 - 1818 )
  6. Wojciech Galiński ( 1818 - 1819 )
  7. Sylwester Rysiewicz ( 1819 - 1830 )
  8. Jakub Urbanek ( 1830 - 1831 )
  9. Jan Bańkowski ( 1831 - 1858 )
  10. Błażej Nalborczyk ( 1858 - 1859 )
  11. Leopold Chmielowski (1859 - 1871 )
  12. Michał Harbut ( 1871 )
  13. Wojciech Kęska ( 1871 - 1894 )
  14. Franciszek Szewczyk ( 1894 )
  15. Józef Bylica ( 1894 - 1908 )
  16. Walenty Krzanok ( 1908 - 1935)
  17. Klemens Jan Niegłos ( 1935 - 1945 )
  18. Julian Ogarek - Garski ( 1945 )
  19. Mieczysław Kozicki (1945 - 1951 )
  20. Mieczysław Jaworski ( 1951 - 1980 )
  21. Józef Boraca ( 1980 - 1991 )
  22. Czesław Czubin ( 1991 - 2007 )
  23. Roland Hopciaś ( od 2007 )

Wikariusze :

  1. Józef Dzielski ( 1841 - 1842 )
  2. Szymon Kossakiewicz ( 1842 - 1848 )
  3. Józef Komperda ( 1848 - 1857 )
  4. Kanty Korduel ( 1857 - 1858 )
  5. Kanty Komperda ( 1859-1860 )
  6. Kanty Suszkiewicz ( 1860 )
  7. Józef Kaziński ( 1872 -1873 )
  8. Jan Bieniek ( 1882 )
  9. Franciszek Rączka ( 1883 )
  10. Józef Sikora ( 1884 -1885 )
  11. Stanisław Chudyba ( 1885 )
  12. Michał Siewierski ( 1885 -1886 )
  13. Bronisław Miętus (1886- 1887 )
  14. Wincenty Sałapatek ( 1887 - 1889 )
  15. Józef Zollna ( 1889 - 1890 )
  16. Franciszek Gabryl ( 1890 - 1891)
  17. Szczepan Garowiecki ( 1891 - 1892 )
  18. Franciszek Szewczyk ( 1892 - 1893 )
  19. Sebastian Suski ( 1894 - 1895 )
  20. Aleksander Babiński ( 1895 )
  21. Antoni Rajski ( 1895 -1896 )
  22. Bartłomiej Szafraniec ( 1896 - 1898 )
  23. Stanisław Jarzyna ( 1898 -1904 )
  24. Tadeusz Zając ( 1904 - 1908 )
  25. Stanisław Juras ( 1913 -1916 )
  26. Paweł Fryc ( 1916 - 1917 )
  27. Klemens Jan Niegłos ( 1934 - 1935 )
  28. Albin Szwed ( rezydent - 1968 - 1981)
  29. Jacek Makota ( 1996 -1999 )
  30. Józef Zadora ( 1999 - 2001 )
  31. Marcin Szegda ( 2001 - 2002 )
  32. Józef Antałczyk ( 2002 )
  33. Roland Hopciaś ( 2002 - 2007)
  34. Robert Hopciaś ( od 2012)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież