Rzymskokatolicka Parafia P.W. Przenajświętszej Trójcy

W Bieńkówce

Dorobek muzyczny Grupy Apostolskiej

Get Adobe Flash player

PROGRAM FESTIWAL MŁODYCH ŚDM

 Sucha Beskidzka 2016

 
PONIEDZIAŁEK, 25.07.2016

Przyjazd pielgrzymów do Suchej Beskidzkiej

18:00-19:30 Kolacja

 


WTOREK, 26.07.2016
Przyjazd pielgrzymów do Suchej Beskidzkiej
7:00-9:00 Śniadanie
10:00 Czuwanie modlitewne – kościół Nawiedzenia NMP
12:00-14:00 Obiad
15:00 Przywitanie pielgrzymów: p. Burmistrz, p. Starosta, ks. Proboszcz – plac targowy
15:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia,
15:30 PREZENTACJA GOSPODARZY
15:45 Zespół wokalno-instrumentalny "Pokolenie" z Zembrzyc
15:45 Warsztaty łucznicze – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
16:15 Zespół Regionalny „Zbyrcok” z Juszczyna
16:45 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW I
17:30-19.00 TELEMOST - Transmisja Mszy Św. z Krakowa oraz Komunia św.
18:00-20:30 Kolacja
19:30  PREZENTACJA PIELGRZYMÓW II i III
20:00 Pokaz karate i techniki walki wschodu – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
20.30  KONCERT MAGDY ANIOŁ
22.00 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w wielu językach


ŚRODA, 27.07.2016
7.00-9:00  Śniadanie
9:00  Katecheza,  Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00 Msza Święta
12:00-14:00 Obiad
14:00 Adrian Nowiński – solo
14:30 Chór „Jasień” i Przyjaciele
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia,
15:15 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW IV
15:45 Zespół Regionalny „Ziemia Suska”
15:45 Warsztaty łucznicze – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
16:15 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW V
17:00 KONCERT MARCINA POKUSY
18:00-19:30 Kolacja
19:30 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW VI
20.30  KONCERT ELENI
22:15 POKAZ SZTUCZNYCH OGNI
22:30 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe


CZWARTEK, 28.07.2016
7.00-9:00 Śniadanie
9:00 Katecheza, Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00 Msza Święta
12:00-14:00 Obiad
14:00 Zespół Regionalny „Mała Ziemia Suska” i Kapela „Mała Ziemia Suska”
14:30                     Kapela „Skoblicka”
15:00                     Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:15                     PREZENTACJA PIELGRZYMÓW VII
15:45                     Zespół Regionalny „Juzyna” z Zawoi
16:15                   Gminna Orkiestra Dęta ze Stryszawy
17:00                     Modlitwa różańcowa
17:30-19.00         TELEMOST – przywitanie Ojca Świętego
18:00-19:30         Kolacja
19:30                     Zespół "Master Key" z Suchej Beskidzkiej
19:50                    Chór "BEL CANTO" z Jordanowa
20:30                     KONCERT „NEW DAY”
22:00                     Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w wielu językach


PIĄTEK, 29.07.2016
7:00-9:00              Śniadanie
9:00                       Katecheza Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00                     Msza Święta
12:00-14:00          Obiad
14:00                     Zespół  Babiogórzanie „Polana Makowska”
14:30                     Miejska Orkiestra Dęta z Suchej Beskidzkiej
15:00                     Koronka do Bożego Miłosierdzia
16:00                     Finałowy mecz "COPA AMERICA – EUROPA"–Stadion Babia Góra
18:00-19.30        TELEMOST - Transmisja Drogi Krzyżowej z Papieżem Franciszkiem
17:00-19:30        Kolacja
20.30       KONCERT: Zespół Muzyki Dawnej im. Gaspare Castiglione
MOK – Zamek Sucha  B.
21:00         Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w językach.  


SOBOTA 30.07.2016
7:00-9:00             Śniadanie
Wyjazd do Krakowa

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież